COTOI.GODLIKE.RO - Server De Counter Strike Professional 1.6

COTOI.GODLIKE.RO Counter-strike server, forum de discutii
AcasaCalendarFAQMembriGrupuriInregistrareConectare
Gametraker Statistic’s

Distribuiţi | 

Monitorizarea Redirectelor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Fiscu
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

Numarul mesajelor : 1948
Data de inscriere : 03/07/2009
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Monitorizarea Redirectelor   Mar Ian 31, 2012 4:05 am

Incepand din seara asta eu ma voi ocupa de monitorizarea redirectelor, cu acordul lui Cotoi. Treaba e simpla. Verificarea va fi facuta saptamanal. La fiecare sfarsit de sapt adik duminica seara, cel tarziu luni dimineata voi verifica adminii si playerii ce tin redirecte. Cei care nu au activitate la redirecte vor fi sanctionati (aici e vb de admini) Si va fi valabil si pt cei ce fac cerere de admin/slot sau la propunerile de avansare. Asa ca de acum incolo dak veti fi sanctionati pt redirecte sa stiti pe cine injurati Laughing
Asa k vb cu mama, tata, bunica, cu vecinu de o viziteaza pe surioara lu ala de la 3, cu cine tine redirecte si faceti sa mearga redirectele. Cei ce au prob cu redirectele sa consulte f bine forumul. Nu e asa de greu de facut sa mearga. Sau sa vb cu Cotoi iar daca vor fi scutiti atunci scapa, altfel veti fi sanctionati. E de ceva timp treaba asta cu redirectele si vad k prea multi nu se agita sa le faca sa mearga.

Sfat: Nu incercati sa spuneti ca a-ti tinut redirecte pt k eu am sa fac print la fiecare verificare ce va fi saptamanala.
Sus In jos
http://www.onlyus.ro
* Nicole *
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 4613
Data de inscriere : 28/12/2009
Varsta : 27

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Mar Ian 31, 2012 4:15 am

Eu am router WI/FI, am reusit cu greu sa il configurez (m-a costat configurarea cat nu am dat pe router), deci nu vreau sa fac aceste setari ca sa mi-l stric. Imi pare rau, cat a fost posibil am tinut redirecte mult si bine. Oricum Cotoi stie, este la curent .

P.S. Si de rkddd la fel (doar sta cu mine in casa)

Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Mar Ian 31, 2012 4:19 am

Nicole de tine stiu si eu. Stai linistita k nu e vb de voi. Deaia am si spus k El Cotoi va decide cine va fi iertat si cine nu. Voi sunteti unii dintre aia Smile
Sus In jos
DubLeCriMe
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

Numarul mesajelor : 2532
Data de inscriere : 26/08/2009
Varsta : 24
Localizare : Craiova

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Mar Ian 31, 2012 4:26 am

fiscule manca'ti'as sufletzelul tau ai intrat si tu, am incercat si eu, a incercat si gutuye sa imi configureze routarul si are meniul super de cacao stii si tu foarte bine, nu am reusit 3 persoane sa il configuram ca asa tineam de buna voie redirecte ca nu imi cad outzele
Sus In jos
Fiscu
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Mar Ian 31, 2012 4:29 am

Ma Dublete nu te certa cu mine. EU nu am spus de nimeni k va fi sanctionat. Eu doar le monitorizez. Am sa-l informez pe Cotoi si el decide pe cine iarta si cine nu. Ce vrei sa fac eu? Stii bine k nu dau eu adminele. Eu doar sunt cu info. Nu omorati mesagerul Laughing
Sus In jos
DubLeCriMe
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

Numarul mesajelor : 2532
Data de inscriere : 26/08/2009
Varsta : 24
Localizare : Craiova

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Mar Ian 31, 2012 4:33 am

stiu, ti'am spus sa il pui pe cotoi in situatie ca tu vorbesti mai mult cu el...
Sus In jos
Fiscu
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Mar Ian 31, 2012 4:35 am

Am sa-l informez. De tine stiu eu, pt ca am incercat. De Nicole/ RKD stie Cotoi.

Hai care mai are prob? Laughing
Sus In jos
=Cyber=
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

Numarul mesajelor : 1053
Data de inscriere : 22/12/2010
Localizare : Saveni-Botosani

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Mar Ian 31, 2012 4:47 am

Fiscu a scris:
Am sa-l informez. De tine stiu eu, pt ca am incercat. De Nicole/ RKD stie Cotoi.

Hai care mai are prob? Laughing
am eu una daca te uiti la evidenta doar star ma depaseste la red.on ce-mi dai pentru asta....;)))?

Sus In jos
Zgab3artza
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 3669
Data de inscriere : 09/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Constanta

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Mar Ian 31, 2012 1:47 pm

me, me, me
cand iti bati capul si cu mine? k de cand tot zici!!!!!!
Sus In jos
slow23
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

Numarul mesajelor : 475
Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Bucharest

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Mar Ian 31, 2012 5:40 pm

si mie sa imi bagi alea de ti le-a dat cotoi cu porturile. sexxy.shot id meu
Sus In jos
slow23
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Mar Ian 31, 2012 7:21 pm

si app e normal sa imi zica asta? probabil daia nu imi mai baga playeri:|
Image and video hosting by TinyPic
Sus In jos
Spike
Moderator
Moderator

Localizare : Resita

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Mar Ian 31, 2012 9:57 pm

Asa imi arata si mie la redirectele alea ce-s postate la tutoriale redirecte, dar astea ce le-am urcat acum le am de la fiscu' si mie imi merg, incercati si astea dar sa schimbati nickul din folderul cu redirecte>cstrike>addons>amxmodx>configs>proprietar(cfg).

http://www.fafi.ro/5fK2QeUCf.html

Ultima editare efectuata de catre Spike in Lun Feb 06, 2012 1:26 am, editata de 1 ori
Sus In jos
slow23
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Mar Ian 31, 2012 10:23 pm

mersi spike:)
Sus In jos
Majestic
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

Numarul mesajelor : 2967
Data de inscriere : 02/07/2009
Varsta : 26
Localizare : Spania

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Mier Feb 01, 2012 2:55 am

Eu nu pot sa tin , Cocoi stie ! Razz
Sus In jos
LuLu*AndreeA
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 19
Localizare : Bucuresti,Romania...

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Mier Feb 01, 2012 4:10 am

Eu le.am luat pe cele postate de spike am facut ce trebuia si mi.a deschis 15 ferestre Razz ...nu stiu daca e bn sau nu. Ma lamuriti si pe mne. va rog Smile !
Multumesc !
Sus In jos
Fiscu
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Mier Feb 01, 2012 7:58 am

Zagabearta mai da-mi un semn pe mess sa intru sa rezolv prob....

Deea da-mi un semn pe mess si arunc un ochi la tine sa vad k e ok

Slow? Cauta-ma u pe mess si vb (u esti greu de gasit)
Sus In jos
=Cyber=
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

Numarul mesajelor : 1053
Data de inscriere : 22/12/2010
Localizare : Saveni-Botosani

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Joi Feb 02, 2012 8:17 pm

Fiscu a scris:
Incepand din seara asta eu ma voi ocupa de monitorizarea redirectelor, cu acordul lui Cotoi. Treaba e simpla. Verificarea va fi facuta saptamanal. La fiecare sfarsit de sapt adik duminica seara, cel tarziu luni dimineata voi verifica adminii si playerii ce tin redirecte. Cei care nu au activitate la redirecte vor fi sanctionati (aici e vb de admini) Si va fi valabil si pt cei ce fac cerere de admin/slot sau la propunerile de avansare. Asa ca de acum incolo dak veti fi sanctionati pt redirecte sa stiti pe cine injurati Laughing
Asa k vb cu mama, tata, bunica, cu vecinu de o viziteaza pe surioara lu ala de la 3, cu cine tine redirecte si faceti sa mearga redirectele. Cei ce au prob cu redirectele sa consulte f bine forumul. Nu e asa de greu de facut sa mearga. Sau sa vb cu Cotoi iar daca vor fi scutiti atunci scapa, altfel veti fi sanctionati. E de ceva timp treaba asta cu redirectele si vad k prea multi nu se agita sa le faca sa mearga.

Sfat: Nu incercati sa spuneti ca a-ti tinut redirecte pt k eu am sa fac print la fiecare verificare ce va fi saptamanala.
fiscule ideea e cum controlezi? la redirectati e naspa ca de ex. la mine am ore garla , doar star ma depaseste; dar imi baga playeri putini , am clasa ip 89. si intra putini uneori deloc, dar redirectelee sunt on ti am zis ca is in frunte, am incercat toate variantele de redirecte 1.8 mi a mers cel mai bine dar astea noi slab asta e eu le tin daca baga putini sper sa nu te superi si sa mi iei boii de la bicicleta . spor la supraveghere caci asta e adevarul , unii dupa ce sau vazut admini au uitat de redirecte

Sus In jos
Zalle_29
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

Numarul mesajelor : 3869
Varsta : 29
Localizare : Brasov

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Joi Feb 02, 2012 8:55 pm

=Cyber= a scris:
Fiscu a scris:

fiscule ideea e cum controlezi? la redirectati e naspa ca de ex. la mine am ore garla , doar star ma depaseste; dar imi baga playeri putini , am clasa ip 89. si intra putini uneori deloc, dar redirectelee sunt on ti am zis ca is in frunte, am incercat toate variantele de redirecte 1.8 mi a mers cel mai bine dar astea noi slab asta e eu le tin daca baga putini sper sa nu te superi si sa mi iei boii de la bicicleta . spor la supraveghere caci asta e adevarul , unii dupa ce sau vazut admini au uitat de redirecte

ca mare dreptate are brutus !!!!!!!!!!
aici te sustin cu redirectele
TZINETZI REDIRECTE ADMINIIIIII
daca noi ashtia cu Moderator God si Owner tzinem redirecte
ashtia Administratori si Helperi tzin fix P***
sa inceapa sanctionarile saptamanal !!!
asta este parerea mea....fiscule saptamanal cn tzine si cine nu Smile
Sanctionari la greu sa vezi dupaia cum tzin mapetzii redirecte :
fitzi asprii cu boii de la bicicleta:))
ciusss
Sus In jos
Fiscu
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Joi Feb 02, 2012 9:35 pm

Brutus? Eu fac print la fiecare sfarsit de sapt cu redirectele...Daca vad k la tine de ex k esti la acelasi nr de playeri bagati sau 5 playeri de ex, e clar k nu ti redirectele deschise sau le ti f putin doar asa de ochii lumi. Nu s-a pus prob k tre sa bagi un nr anume de playeri dar nici sa lasi redirectele deschise 5 min pe zi si sa spui pe urma k u ti redirecte. Asta era ideea.

Zalle, nu ma intereseaza dak tin sau nu redirecte. Daca vor sa mai fie admini pe serv tre sa tina redirecte. Altfel sa ramana playeri. Sa lase loc la altii care chiar vor sa faca ceva pt serv. Ce nu inteleg ei e k asta cu redirectele nu e pt Cotoi sau pt mine sau pt tine, ci pt ei/noi toti dupa serv. E frumos cand intrii pe serv si-l vezi plin, asa cum e de la o vreme incoace de cand se tin redirectele. Aseara de ex era serv plin. Ma ruga RKD sa-i fac loc si lui k nu poate intra. Se poate mentine serv sus, dar si cu ajutorul nostru
Sus In jos
Spike
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Joi Feb 02, 2012 9:59 pm

da chiar...aseara era srv plin si eu dadeam refresh in draci ca nu puteam intra Smile) eu de cand am redirectele de la fiscu le tin...10-12 ore non-stop ca nu-mi arata timpu real e alta poveste, dar se vede bine la cati playeri bag...si inca nu am admin pe srv Smile) daca ne uitam in fiecare seara inainte de 12 cand se reseteaza evidenta la playerii bagati pe srv pe siteul de redirecte se vede cine a tinut si cine nu, filscule eu zic ca in fiecare zii sa faci un ss pe la ora 23 si vezi mai exact cine a tras chiulu si cine nu.
Sus In jos
Fiscu
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Joi Feb 02, 2012 11:10 pm

Nu stui la ce timp te uiti u Spike cand vine vb de redirecte. Ti-am mai spus si pe mess. Te uiti pe site direct si vezi cate ore le-ai avut deschise si cati playeri iti baga. Cat despre verificare, n-am nevoie sa fac in fiecare seara. E suficent sa ma uit la sfarsit de sapt si sa-mi dau seama care le tine deschise si care freaca menta. Daca s-au invatat sa primeasca admin pe ochi frumosi si pe urma sa nu mai faca nimik pt el acum o sa vada cum e sa-l piarda. Si eu mi-am pierdut good-ul din cauza lor si stiu cum e treaba. Oricum e pt binele nostru asta nu se intelege de catre unii
Sus In jos
h2o*M4A1
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

Numarul mesajelor : 210
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 26

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Joi Feb 02, 2012 11:35 pm

Nu mai pot de spume Sad( sa imi bag picioru in ILINK si firma lor de tot ... Dupa ce ca 3 zile nu mi-a mers netul... dupa 3 zile imi spune ca imi schimba clasa de IP ... si acum cu clasa asta tin redirectele 1 zi deschise si imi baga maxim 5 playeri .. si cu vechia clasa intr-o zi imi baga pe putin 20-30 ...Sad( mai ajung eu in top 3 cand da ILINKU faliment Sad(
Sus In jos
Spike
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Lun Feb 06, 2012 1:24 am

mda am vrut sa dau edit, sa stearga un moderator postu asta.
Sus In jos
robiy
Cotoi.Onlyus.ro User
Cotoi.Onlyus.ro User

Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 03/02/2012

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   Lun Feb 06, 2012 3:24 am

Fiscule. Eu sunt iara incapabil sa tin.. Smile ai vazut si tu..
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Monitorizarea Redirectelor   

Sus In jos

Monitorizarea Redirectelor
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
COTOI.GODLIKE.RO - Server De Counter Strike Professional 1.6 :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: